1162495
SPEGEL biedermeier 1800-talets mitt

Fanerad med lönn, profilerat krön, konkav ram, 123 x 72 cm

Åldersrelaterat slitage. Krön löst. Glas med kantskada (syns något)

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L10
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 100
105
118
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 jul 19:11
1 100 SEK
7 jul 19:11
1 000 SEK
7 jul 17:01
850 SEK
7 jul 17:01
800 SEK
7 jul 11:43
650 SEK