Silver Bägare & Skålar
1162504
SERVERINGSKÄRL, försilvrad mässing, Fraget, Warszawa, ca 1896-1914.

Med tre skålar, diameter ca 18 cm. Bredd 36 cm, höjd 19 cm.

Anlupen. Bucklor. Repor. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 915
203
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (1 bud)
18 jun 12:40
180 EUR