1162589
Olli Joki
(Född 1943)

OLLI JOKI, olja på duk, signerad och daterad 2016.

"Uudet haasteet odottaa". 120,5 x 90 cm.

Smärre slitage.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
300
3 191
338
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 jun 17:33
300 EUR
14 jun 17:33
280 EUR
14 jun 16:26
260 EUR
14 jun 14:38
240 EUR
12 jun 9:42
220 EUR