1162590
Orvo Raatikainen
(1914-2000)

ORVO RAATIKAINEN, olja på duk, signerad och daterad -69.

Tidig vår. 50 x 80 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T16
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
240
2 553
270
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
13 jun 20:37
240 EUR
13 jun 20:35
220 EUR
11 jun 23:37
200 EUR
7 jun 21:42
120 EUR
7 jun 8:23
80 EUR