SERVISDELAR, 15 st, porslin, "Grön Anna" Rörstrand.

6 tekoppar med fat, 6 assietter, 1 äggkopp, 1 kanna, 1 skål. 1 extra fat till kopp medföljer.

Slitage. Ett fat med nagg.

Utropspris
800 SEK