Möbler Stolar
1162688
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme i böjträ. Flätad sits. 3 karmstolar samt 3 stolar. Sitthöjd 46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - Z4
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
244
275
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 13:07
2 600 SEK
13 jun 13:07
2 400 SEK
13 jun 13:02
2 000 SEK
13 jun 12:37
1 600 SEK
5 jun 20:52
1 500 SEK