1162710
SOLGLASÖGON, 2 st, Fendi samt Chloé.

Fendi modell FS500. Bågar i svart plast med FF-logo i kork. Med fodral.
Chloé modell CL2173. Bågar i svart plast med logo i vitmetall. Med fodral.

Sedvanligt slitage. Enstaka repor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V100
Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

150
1 596
169
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
18 jun 13:09
150 EUR
18 jun 13:02
140 EUR
18 jun 13:02
130 EUR
18 jun 13:01
120 EUR
16 jun 19:02
110 EUR