Konst Klassisk svensk konst
1162717
Charlotte Wahlström
(1849-1924)

CHARLOTTE WAHLSTRÖM, olja på duk signerad och daterad Torup 97

Blommande trädgård, 34 x 50 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 400
508
572
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
13 jun 20:08
5 400 SEK
13 jun 20:08
5 200 SEK
13 jun 19:48
4 100 SEK
13 jun 18:03
3 900 SEK
13 jun 12:56
3 700 SEK