Möbler Speglar
1162736
SPEGEL, signerad H. Engström, omkring 1900-talets mitt

Ram i teak med figurdekor av terracotta. Höjd 101 cm, bredd 61 cm.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
3 200
301
339
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 jun 18:33
3 200 SEK
13 jun 18:33
3 000 SEK
13 jun 9:19
2 400 SEK
12 jun 16:41
2 200 SEK
12 jun 16:41
2 000 SEK