Design Möbler
1162741
SERVERINGSVAGN, 1970-80-tal

Glas samt kromat stål, nedtill hjul. 83 x 42, höjd 57 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
2 200
207
233
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 18:45
2 200 SEK
13 jun 18:45
2 000 SEK
13 jun 18:45
2 000 SEK
10 jun 13:51
1 800 SEK
8 jun 10:09
600 SEK