Design Övrigt
1162744
TAKLAMPA, 1940-50-tal

Kromad stomme. Kupa i delvis frostat glas med prickar. Höjd 80 cm, diameter 33 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H167
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 7 timmar
300
28
32
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 350 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
22 jun 22:39
300 SEK