KARMSTOL, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Karmstol med förgylld och bronserad dekor. Beslag av brons. Fast stoppad sits, rygg och armlän. Sitthöjd ca 50, höjd 104 cm.

Smärre slitage, obetydliga skador.

Klubbat pris
12 500
1 109
1 169
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
1 jul 2019 16:22
12 500 SEK
1 jul 2019 16:21
12 000 SEK
1 jul 2019 16:21
11 500 SEK
1 jul 2019 16:20
10 500 SEK
1 jul 2019 16:20
10 200 SEK
1 jul 2019 16:19
8 400 SEK
1 jul 2019 16:19
8 200 SEK
1 jul 2019 16:19
6 400 SEK
1 jul 2019 16:19
6 200 SEK
1 jul 2019 16:19
5 400 SEK
1 jul 2019 16:19
5 200 SEK
1 jul 2019 16:19
4 200 SEK
1 jul 2019 16:18
4 100 SEK
1 jul 2019 16:10
3 400 SEK
1 jul 2019 16:10
3 200 SEK
1 jul 2019 15:26
2 700 SEK
1 jul 2019 15:26
2 500 SEK
30 jun 2019 18:51
2 200 SEK
29 jun 2019 22:14
2 000 SEK
29 jun 2019 16:35
1 800 SEK
26 jun 2019 14:44
1 500 SEK
25 jun 2019 19:01
1 100 SEK
25 jun 2019 15:40
1 000 SEK