Silver Övrigt
1162761
VAS, silver, tidigt 1900-tal.
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal
Vas, silver, tidigt 1900 tal

Reliefdekor av blomstergirlanger. Stämplad STERLING. Höjd 47,5 cm. Vikt 1970 gram.

Smärre slitage. beläggningar invändigt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK