CONTENT BY TERENCE CONRAD, soffgrupp, "Aspen", sent 2000-tal.

Soffa med tillhörande två fåtöljer. Fast stoppad klädsel, kromade ben. Lösa plymåer i sits och rygg i textil. Plymåer med avtagbar klädsel.

Soffans längd 255, djup 94, höjd 70, sitthöjd 40 cm.

Fåtöljernas bredd 110, djup 92, höjd 70, sitthöjd 40 cm.

Slitage. Fläckar. Smutsig.

Utropspris
5 000 SEK