Design Möbler
1162778
CONTENT BY TERENCE CONRAD, soffgrupp, "Aspen", sent 2000-tal.

Soffa med tillhörande två fåtöljer. Fast stoppad klädsel, kromade ben. Lösa plymåer i sits och rygg i textil. Plymåer med avtagbar klädsel.

Soffans längd 255, djup 94, höjd 70, sitthöjd 40 cm.

Fåtöljernas bredd 110, djup 92, höjd 70, sitthöjd 40 cm.

Slitage. Fläckar. Smutsig.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK