Möbler Speglar
1162786
SPEGEL, 1800-talets andra hälft

Förgylld och bronserad. Dekor av bladverk samt älg. Bredd 93 cm, höjd 95 cm,

Slitage. Färgbortfall. Lagningar. Torrsprickor. Dekorbortfall.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 jun 13:14
2 000 SEK
9 jun 13:20
1 800 SEK
7 jun 15:03
1 000 SEK