PERUKSTOCK OCH TERRIN, porslin, Kina 1800-talets slut

Perukstockens höjd 28 cm. terrinen utan lock. Diameter 26 cm.

Vasen med slitage och skråmor. Terrinen med små nagg.

Utropspris
2 500 SEK