BANKETTSOFFA/DAGBÄDD, 1800-tal.

Stomme i trä. Klädd och stoppad. Längd 204 cm. Bredd 78 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Skador.

Klubbat pris
2 000
177
187
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 jul 2019 0:34
2 000 SEK
5 jul 2019 10:25
1 500 SEK
4 jul 2019 18:28
900 SEK
2 jul 2019 21:07
800 SEK