LJUSSTAKAR, ETT PAR, mässing, troligen Frankrike, 1800-tal.

Höjd ca 25,5 cm.

Spår av stearin/aluminiumfolie. En aning sneda. Åldersrelaterat slitage. Anlöpningar, smärre tryckskador.

Klubbat pris
280
3 195
291
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
11 jul 2019 15:06
280 EUR
5 jul 2019 20:17
260 EUR
5 jul 2019 20:17
240 EUR
5 jul 2019 18:07
220 EUR
5 jul 2019 18:05
200 EUR
5 jul 2019 18:05
190 EUR
5 jul 2019 9:29
180 EUR
4 jul 2019 22:38
55 EUR
4 jul 2019 21:30
50 EUR