1162866
LJUSSTAKAR, ETT PAR, mässing, troligen Frankrike, 1800-tal.

Höjd ca 25,5 cm.

Spår av stearin/aluminiumfolie. En aning sneda. Åldersrelaterat slitage. Anlöpningar, smärre tryckskador.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V5
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 5 timmar
50
532
56
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
20 jun 18:50
50 EUR