1162873
Senja Vellonen
(Född 1954)

SENJA VELLONEN, akvarell, signerad och daterad 2007.

Punica granatum. 34 x 82 cm.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
220
2 340
248
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (6 bud)
12 jun 13:53
220 EUR
11 jun 18:58
200 EUR
10 jun 22:38
130 EUR
9 jun 22:06
120 EUR
9 jun 18:48
110 EUR