1162875
Wladimir Goichman
(1903-2001)

WLADIMIR GOICHMAN, olja på dukpannå, signerad och daterad 1990.

"Syksyinen bakkanaali - Ahvenanmaa" (Höstlig backanal - Åland). 48,5 x 68 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

250
2 659
282
Utropspris
600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 jun 20:55
250 EUR
10 jun 22:38
200 EUR
9 jun 17:31
180 EUR
7 jun 20:54
100 EUR