Konst Modern svensk konst
1162882
Sven Ljungberg
(1913-2010)

SVEN LJUNGBERG, olja på duk signerad

Renovering, hus. 30 x 48 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 200
301
339
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 jun 21:45
3 200 SEK
12 jun 11:33
3 000 SEK
8 jun 7:20
2 200 SEK
5 jun 14:56
2 000 SEK