1162884
Olavi Laine
(1922-1983)

OLAVI LAINE, olja på duk, signerad.

Innan stormen. 54,5 x 65,5 cm.

Smärre slitage. Ställvis krackelerad.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
200
2 127
225
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (8 bud)
15 jun 16:50
200 EUR
15 jun 16:49
170 EUR
15 jun 10:03
160 EUR
13 jun 20:23
150 EUR
11 jun 12:40
130 EUR