1162889
LOUIS VUITTON, handväska "Alma".

Multicolored monogram canvas i vitt med ljusa skinndetaljer, gula stickningar. Nitar, beslag samt dragkedjor i guldfärgad metall. Dragkedjor märkta "LOUIS VUITTON". Utvändigt ett fack med dragkedja. Fodrad i röd mocka, invändigt två fack varav ett för mobilen. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France", numrerad FL0093. 32 x 23 x 16 cm, handtag H 10,5

Bruksslitage. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 18 timmar
2 500
235
265
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
24 jun 14:56
2 500 SEK