Konst Modern svensk konst
1162891
Sven Ljungberg
(1913-2010)

SVEN LJUNGBERG, olja på duk signerad.

Träd och hus. 30 x 48 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
3 000
282
318
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 jun 21:37
3 000 SEK
8 jun 7:19
2 400 SEK
5 jun 23:37
2 200 SEK
5 jun 16:42
2 000 SEK