1162894
VÄGGPENDYL sengustaviansk stil 1900-talets första hälft

Förgylld, vitmålad urtavla med romerska siffror, krönande krog med blommor, flankerande stavar, rosgirlang, nedtill palmettdekor samt avslutande pinjekotte, ca 98 x 50 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jun 9:17
2 000 SEK
12 jun 11:42
1 854 SEK
10 jun 17:56
1 100 SEK
9 jun 18:52
900 SEK
6 jun 8:01
300 SEK