Konst Modern svensk konst
1162896
Sven Ljungberg
(1913-2010)

SVEN LJUNGBERG, olja på duk, signerad.

Kvinna med barnvagn, vägskyltar. 39 x 55 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
9 600
903
1 017
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
14 jun 21:56
9 600 SEK
14 jun 21:54
9 400 SEK
14 jun 21:54
9 200 SEK
14 jun 21:53
9 000 SEK
14 jun 21:53
9 000 SEK