1162964
SPEGEL, Kina, 1900-talets början.

Skuren dekor i trä. Bronserad. 84x59 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupet glas.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 600
338
381
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 jun 14:58
3 600 SEK
15 jun 14:58
3 500 SEK
12 jun 10:24
3 400 SEK
11 jun 16:57
3 200 SEK
11 jun 16:57
3 000 SEK