Konst Contemporary
1163001
Lars Lerin
(Född 1954)

LARS LERIN, akvarell på grafisk grund, signerad Lars Lerin och daterad 91 med blyerts.

"Kairo, natt". 24,5 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L14
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
17 250
1 622
1 827
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
23 jun 4:47
17 250 SEK
23 jun 4:47
17 000 SEK
22 jun 21:53
16 700 SEK
22 jun 21:53
16 200 SEK
22 jun 21:44
16 000 SEK