Belysning Taklampor
1163013
TAKLAMPA, Italien 1960-70-tal.

Sexarmad. Höjd lampan ca 57 cm, inkl kedja ca 115 cm, diameter ca 65.

Åldersrelaterat slitage. Senare bronsering.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 3 timmar
1 000
94
106
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
19 jun 1:14
1 000 SEK
18 jun 12:54
500 SEK