1163024
Nandor Mikola
(1911-2006)

NANDOR MIKOLA, akvarell, signerad.

Stilleben med frukter, bildstorlek 48 x 67.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

15 timmar 27 minuter
200
2 127
225
Utropspris
300 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 220 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
26 jun 20:06
200 EUR
21 jun 9:16
165 EUR
21 jun 8:40
155 EUR
20 jun 10:09
111 EUR
20 jun 7:26
100 EUR