1163054
Kain Tapper
(1930-2004)

KAIN TAPPER, teckning, signerad och daterad -78.

Sittande modell, bildstorlek 41 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

125
1 330
141
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
15 jun 11:54
125 EUR
12 jun 19:30
110 EUR
11 jun 14:17
100 EUR
9 jun 16:22
75 EUR