Konst Grafik
1163064
Tuulikki Pietilä
(1917-2009)

TUULIKKI PIETILÄ, etsning, signerad och daterad 1976, numrerad 21/35 tpl'a.

Skärgårdsvy, plåtstorlek 19 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
348
3 702
392
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (16 bud)
8
15 jun 20:14
348 EUR
9
15 jun 20:12
328 EUR
8
15 jun 20:11
308 EUR
9
15 jun 20:11
289 EUR
9
15 jun 20:11
280 EUR