1163087
Sigrid Schauman
(1877-1979)

SIGRID SCHAUMAN, olja på kartong, signerad.

Vinter. 35 x 27 cm.

Ställvis slitage. Hål/märken av tidigare montering.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Slutpris
6 000
63 820
6 760
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (52 bud)
15 jun 19:44
6 000 EUR
15 jun 19:44
5 800 EUR
15 jun 19:42
5 600 EUR
15 jun 19:41
5 400 EUR
15 jun 19:39
5 200 EUR