Design Möbler
1163124
Carl Malmsten
(1888-1972)

CARL MALMSTEN, sängbord ett par "Birgitta", Bodafors.

Teak. En låda samt tidningshylla. Bredd 39. Djup 58. Höjd 61 cm.

Slitage. En dragknopp med skador. Repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 701
348
392
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
13 jun 18:24
3 701 SEK
13 jun 18:24
3 501 SEK
13 jun 18:24
3 500 SEK
13 jun 18:22
3 200 SEK
13 jun 18:21
3 000 SEK