Möbler Övrigt
1163153
STAFFLI, tidigt 1900-tal.

Betsad furu. Total höjd 217 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 900
179
201
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jun 18:25
1 900 SEK
13 jun 18:20
1 800 SEK
13 jun 17:58
1 600 SEK
12 jun 17:13
1 500 SEK
11 jun 22:49
1 300 SEK