Silver Bägare & Skålar
1163212
SOCKERSKÅL, silver, svensk importstämpel.

Oval med uppsvängda hänklar, dekor av vindruvor, insats i blått glas. Höjd 14,5 cm. Vikt 218 gram.

Smärre slitage. Små nagg på glas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V4
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 621
152
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
18 jun 12:46
1 621 SEK
12 jun 20:37
1 000 SEK