1163227
HÖRNHÄNGSKÅP, allmoge, 1700-tal.

Målat. En dörr. Bredd 80. Djup 50. Höjd 102 cm.

Slitage. Maskstungen. Torrsprickor. Låst. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 900
179
201
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
16 jun 16:21
1 900 SEK
11 jun 20:28
1 800 SEK