Design Konstglas
1163257
Björn Ekegren
(Född 1955)

BJÖRN EKEGREN, skulptur, glas, signerad.

"Grön Granada". Signerad och numrerad 8152. Höjd 19 cm.

Obetydligt slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
19 jun 14:17
2 000 SEK
18 jun 20:14
1 510 SEK
13 jun 13:18
750 SEK
12 jun 21:51
700 SEK