Konst Modern svensk konst
1163287
Ardy Strüwer
(Född 1939)

ARDY STRÜWER, olja på duk signerad och daterad 1986/89

"Paletdream", 39 x 47 cm

Färgbortfall.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 700
348
392
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
15 jun 19:11
3 700 SEK
15 jun 19:11
3 500 SEK
10 jun 21:22
3 400 SEK
9 jun 14:13
3 200 SEK
9 jun 9:55
3 000 SEK