Belysning Taklampor
1163306
TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal

Patinerad metall. Tre ljusarmar med hängade kläppar. Ljusa textilskärmar medföljer. Höjd 68 cm, diameter ca 40 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad. Anlupen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H143
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 6 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)