Design Övrigt
1163320
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON, burk med lock, glaserat stengods, signerad.

Blåglaserad burk. Lock med dekor av badande. Diam 12, höjd 18 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 2 timmar
1 304
123
138
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 404 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
12 jun 15:54
1 304 SEK
12 jun 15:53
904 SEK
11 jun 7:18
300 SEK