Design Övrigt
1163321
Lisa Larson
(Född 1931)

LISA LARSON, stengods, byggnad/lykta "JM huset" signerad, K-Studion Gustavsberg

Byggnad. Formgavs för byggföretagen JM under 1990-talet.
Längd 24 cm. Djup 6 cm. Höjd 27,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 12 timmar
850
80
90
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 jun 19:48
850 SEK
25 jun 19:48
800 SEK
25 jun 18:27
350 SEK