Konst Modern svensk konst
1163336
Ardy Strüwer
(Född 1939)

ARDY STRÜWER, akvarell, signerad ARDY STRÜWER och daterad nice 1981 med blyerts.

"Femme Arc en Ciel et Oiseau (Rainbow Woman + Bird)". Signerad ARDY STRÜWER nice 1981. 19,5 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK