Klockor & Ur Övrigt
1163390
SMYCKESSKRIN, Rolex, 1960-70-tal.

Smyckeskrin av vinrött läder. Invändigt två löstagbara insatser med textilklädsel, varav en kan fällas ihop till ett mindre smyckeskrin. Märkt Création Genéve ROLEX. 30 x 21,5 cm, höjd 10 cm. Nyckel finns.

Gott skick med obetydligt slitage utvändigt, något hårdare slitage invändigt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 400
320
360
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
17 jun 16:04
3 400 SEK
14 jun 13:10
3 200 SEK
13 jun 9:21
3 000 SEK
12 jun 9:55
2 800 SEK
12 jun 9:43
2 600 SEK