BEVERLOO CORNEILLE, gouache, akryl, blandteknik samt bemålat tryck på papper, signerad Corneille och daterad -90.
”Image d’un été”. 95 x 95 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Bukowski Auktioner, Moderna vårauktionen maj 2011, kat nr 254.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
50 000 SEK