FÅTÖLJER, ett par, Sverige, 1900-talets mitt.

Helstoppade fåtöljer med tygklädsel, lös sittdyna och resårsits. Ben av bok. Sitthöjd 38, höjd 85 cm.

Senare klädsel. Slitage.

Klubbat pris
4 950
439
458
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
4 jul 2019 18:15
4 950 SEK
4 jul 2019 18:14
4 750 SEK
4 jul 2019 18:14
4 700 SEK
4 jul 2019 18:14
4 500 SEK
4 jul 2019 18:13
4 300 SEK
4 jul 2019 18:13
4 150 SEK
4 jul 2019 18:12
3 950 SEK
4 jul 2019 18:11
3 750 SEK
4 jul 2019 18:10
3 550 SEK
4 jul 2019 18:10
3 400 SEK
4 jul 2019 18:10
3 200 SEK
4 jul 2019 18:10
3 000 SEK
3 jul 2019 9:37
2 900 SEK
2 jul 2019 18:33
2 700 SEK
2 jul 2019 18:32
2 500 SEK
2 jul 2019 18:32
2 400 SEK
1 jul 2019 23:05
2 200 SEK
1 jul 2019 23:03
2 000 SEK
1 jul 2019 23:03
2 000 SEK
1 jul 2019 11:17
1 750 SEK
1 jul 2019 11:16
1 650 SEK
1 jul 2019 11:16
1 600 SEK
1 jul 2019 11:15
1 500 SEK
1 jul 2019 11:15
1 400 SEK
30 jun 2019 16:09
1 300 SEK
30 jun 2019 16:09
1 200 SEK
30 jun 2019 8:21
1 100 SEK
30 jun 2019 8:20
1 000 SEK
30 jun 2019 8:20
1 000 SEK
30 jun 2019 8:20
900 SEK
30 jun 2019 8:20
850 SEK
30 jun 2019 8:20
800 SEK
30 jun 2019 8:20
750 SEK
29 jun 2019 20:54
650 SEK
29 jun 2019 20:54
600 SEK
27 jun 2019 21:19
550 SEK
27 jun 2019 21:19
500 SEK
27 jun 2019 21:19
500 SEK
26 jun 2019 22:54
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14