Signerad Mayo. Buklandning. Patinerad brons. Sockel av konststen. Mått utan sockel 14 x 21 cm. Höjd inkl. sockel 19 cm.
Obetydligt slitage, på ryggen litet hål från gjutningen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK