1163498
SOFFBORD, troligen 1970-tal.

Soffbord med stomme av mässing. Längd 111, bredd 56, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H61
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

16 timmar 50 minuter
1 700
162
182
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
16 jul 17:34
1 700 SEK
16 jul 17:34
1 600 SEK
16 jul 14:50
1 100 SEK
11 jul 20:34
1 000 SEK