Möbler Skåp & Byråar
1163527
SIDEBOARD, ek och teak, 1950/60-tal.

Ek och teak. Inredning med lådor och hyllor bakom skjutdörrar. Längd 164, bredd 45, höjd 70 cm.

Slitage. Solblekt. Repor och stötmärken.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK