Möbler Skåp & Byråar
1163559
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med jakaranda. Fem lådor samt skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 165, djup 46, höjd 96 cm.

Smärre slitage. Märken. Märken. Repor.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK