Fanerat med jakaranda. Fem lådor samt skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 165, djup 46, höjd 96 cm.
Smärre slitage. Märken. Märken. Repor.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här